Image
Е-Општина

Заштита на лични податоци

Офицер за заштита на личните податоци

Томе Јанкуловски

034 213-843

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

 

Овластување

 

Барања и одговори на барања за информации од јавен карактер

Година за која се известува                        Документи
   
2023 Преусмерување
© 2023 Општина Гевгелија. All Rights Reserved.Development by Klik Veb Studio